Bio osivá

BIO semená a osivá VILMORIN pochádzajú z rastlín z ekologického poľnohospodárstva, vyrobené podľa požiadaviek EÚ. Rastlina, z ktorej sú získavané sa pestuje bez chemických postrekov, nepoužívajú sa pri jej raste žiadne chemické látky na ochranu plodín proti škodcom, ani umelé hnojivá.


 
 • Takéto rastliny sú prirodzene odolné voči chorobám a škodcom. Vypestujete si z nich čistú zeleninu bez chemických látok, ktoré spôsobujú choroby a alergie. BIO osivá sú pre všetkých, ktorí chcú chcú žiť zdravo a pestovať chutné plody, bez použitia chemikálií. Tieto semená majú certifikáty potvrdzujúce ich prírodný pôvod.
 • Niektoré ďalšie osivá Vilmorin

 • Vilmorin Premium
  Semená v prvotriednej kvalite. Výnimočné odrody zeleniny, ktoré sú vysokoodolné voči chorobám a skvelo chutia. Séria Premium obsahuje aj semená okrasných kvetov, ktoré dokonale skrášlia vašu záhradu.

 • Semená Vilmorin Classic
  Semená zeleniny, ktoré sú medzi záhradkármi obľúbené, vďaka mnohým dobrým vlastnostiam. Bohatú ponuku zeleniny dopĺňa rovnako bohatá ponuka kvetov.  
 • Semená byliniek a liečivých rastlín
  Sila liečivých rastlín je neoceniteľná. Umožnia vám prírodnou cestou starať sa o svoje telo, liečiť, aj upokojiť všetky zmysly. Semená zo série Beauty & SPA ponúkajú bylinky do kúpeľa, bylinky pre starostlivosť o pleť, bylinky pre posilnenie vlasov a bylinky pre tých, ktorí sa chcú udržať fit.