Parametre a popis produktu

Acetylcystein Dr.Max 600 mg – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 6.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Acetylcystein Dr. Max obsahuje liečivo acetylcysteín, mukolyticky aktívnu látku, ktorá riedi hustý hlien v dýchacích cestách. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Ďalšie podrobnosti k produktu:

E-shop Dr.Max predáva tento tovar Acetylcystein Dr.Max 600 mg za výhodnú cenu 6.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Dr.Max, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.

Doprava: Tovar Vám vačšinou doručí kuriér prostredníctvom Slovenskej pošty alebo DHL (niekedy i PPL alebo GEIS).

Zistiť dostupnosť

 

Cena✅ ️6,99€
Dostupnosť➡️ skladom
Hodnotenie
(78.6%)
Kde kúpiť🛒 Obchod Dr.Max

Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Vilma

Čakala som na zľavu a kúpila som za 6.99 €.. odporúčam

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Nikola

Acetylcystein Dr.Max 600 mg je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Jarmila

S nákupom v obchode Dr.Max som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Fridrich

Nakúpila som v elektronickom obchode Dr.Max a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Nikola

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Nadežda

Obchod Dr.Max ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Rozália

Za cenu 6.99 € som si nemohla vybrať lepšie

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Žaneta

V eshope Dr.Max nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Hodnotenie 4*

Pridať komentár

ALPA FRANCOVKA GAŠTAN

Bylinný masážny gél s obsahom extraktu z pagaštanu na zmiernenie pocitu ťažkých nôh.

ALPA FRANCOVKA KOSTIHOJ

Zmierňuje bolesti a podporuje regeneráciu tkanín. Extrakt z kostihojového koreňa obsahuje hlavne slizové látky, alantoín, triesloviny a alkaloidy.

ALPA LESANA FRANCOVKA

Liehový roztok prírodného mentolu a extraktu z ihličia. Má aromatickú, výrazne živicovú vôňu.

Ambrobene 7,5 mg/ml

Liek vo forme roztoku. Pomáha zrieďovať hlieny, podporuje vykašliavanie, znižuje tvorbu hlienov. Vhodný na inhaláciu.

Ambrobene 30 mg

Liek, ktorý napomáha zrieďovať hlieny, podporuje vykašliavanie. Vhodný pri ochoreniach dýchacích ciest, pri zápaloch dutín. Pitný režim.

Ambrosan 30 mg tbl.20 x 30 mg

Liek, ktorý napomáha zrieďovať hlieny, podporuje vykašliavanie a mierni kašeľ. Vhodný pri ochoreniach priedušiek, pri zápaloch dutín. Pitný režim.

Cena, akcia, zľavový kód

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 21.04.2024

Hodnotenie:
(78.6%)