Hygiena a hygienické potreby

V našej kategórií Hygiena a hygienické potreby nakúpite tovar už od 0.85 €. K najčastejšie kupovaným patrí Canpol nohavičky tehotenské nízke a Ameté Tekuté mydlo s antibakteriálnou prísadou 300 ml, ale aj Tena Slip Maxi L 24 ks. Zákazníci dobre hodnotia najmä Hipp Babysanft vlhčené obrúsky Soft & Pur 10 ks V akcií kúpite aktuálne produkt Bella Control Discreet Micro 18 ks K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Tena Comfort Maxi 759056 28 ks Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani TENA Hygiene Sheet jednorazová ochranná plachta, 175x80 cm 100 ks. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Hygiena a hygienické potreby a budete naozaj spokojní.

Tena Slip Maxi L 24 ks

Plienkové nohavičky TENA Slip Maxi sú praktickým riešením pre osoby s ťažkou inkontinenciou moču alebo stolice. Sú vhodné najmä pre osoby pripútané na lôžko, pre mužov aj ženy.

Tena Fix XL 5 ks

Fixačné nohavičky TENA Fix sú určené na fixáciu vkladacích plienok TENA Comfort a vložiek TENA Lady. Zaisťujú, aby plienky a vložky zostali bezpečne na svojom mieste. Vhodné pre mobilných aj...