Instantné a energetické nápoje

V našej kategórií Instantné a energetické nápoje nakúpite tovar už od 0.15 €. K najčastejšie kupovaným patrí ENSURE PLUS FIBER 200 ml a Fresubin 2 kcal drink príchuť neutrálna 4 x 200 ml, ale aj Fresubin original drink EasyBottle príchuť vanilková 4 x 200 ml. Zákazníci dobre hodnotia najmä Fresubin original drink EasyBottle broskyňová 4 x 200 ml V akcií kúpite aktuálne produkt ASP Instantný ryžový nápoj s vápnikom a vitamínom D 350 g K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Ensure PLUS FIBER, čokoládová príchuť 200 ml Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Nutridrink Compact Protein s vanilkovou príchuťou 24 x 125 ml. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Instantné a energetické nápoje a budete naozaj spokojní.

ENSURE PLUS FIBER 200 ml

Dietetická potravina na osobitné výživové medicínske účely určená na priame použitie. Je vysoko energetická, kompletná a vyrovnaná výživa so zmesou vlákniny a FOS na perorálne užívanie.

Vitamin Well antioxidant 500 ml

Vitamin Well Antioxidant neperlivý nízkokalorický nápoj s príchuťou broskyne s bohatým obsahom antioxidantov, vitamínov a minerálov vás osvieži kedykoľvek v priebehu dňa.

Vitamin Well UPGRADE 500 ml

Vitamin Well Upgrade neperlivý nízkokalorický nápoj s príchuťou citrón-kaktus s bohatým obsahom vitamínov a minerálov vás osvieži kedykoľvek v priebehu dňa.

KETOMIX Blokátor sacharidov 5 vreciek

Podporuje metabolizmus tukov a sacharidov. Kontroluje telesnú hmotnosť. Doplnok stravy s príchuťou jablka a čiernych ríbezlí. Vhodný už od 1. fázy diéty KetoMix. Tento výrobok ma certifikát CEFF...

FitStream Premium Pure Collagen (350g)

Prémiový hovädzí kolagén bez príchute, ktorý si zamilujete! Ide o čistý a kvalitný produkt s obsahom dennej dávky až 10 000 mg, ktorý má mnoho benefitov a navyše spomaľuje proces starnutia pleti.

Waterdrop SKY 12 ks

Pozri sa hore! Chceš vedieť aké to asi je, byť v siedmom nebi? So SKY a kombináciou chutí ananásovej jahody, maracuje a opuncie, ťa tam vezmeme. Vyskúšaj, ako chutí ľahkosť slobody.

Nutridrink Vanilka por.sol 0,2 l

Keď bežná strava nestačí. Kompletná tekutá výživa Nutridrink je vhodná pre pacientov, ktorí trpia nedostatočným príjmom energie a živín alebo nechutenstvom z rôznych príčin.